Американський мовний кемп
«Буймерівка САМР»

Американський мовний кемп «Буймерівка CAMP» - це освітній проект, створений для комплексного відпочинку та гармонійного розвитку кемперів, з повним зануренням в англомовних середу.

Розробники проекту - досвідчена команда, протягом багатьох років, що займається розвитком подібних проектів.

Ми ретельно відбираємо місця для локації. Дивовижна за красою територія буймеровского курорту, відомого ще з 1936 року, коли Буймерівка мала статус всесоюзної оздоровниці, поєднує в собі розвинену інфраструктуру готельно-ресторанного комплексу з усіма зручностями, великий відкритий басейн, тенісний корт, спортивні майданчики, піщаний пляж річки Ворскла і незайманий сосновий ліс, з його оздоровчими функціями.

Наша мета - забезпечити
ГАРМОНІЙНИЙ РОЗВИТОК І ГАРНУ ОСВІТУ!

Захопливо проводячи час на свіжому повітрі в старовинному заповідному Лосицькому бору на березі найчистішої річки Ворскла, далеко від шуму, пилу і суєти великого міста - кемпери не тільки потрапляють в справжню казку, якою просякнута кожна мить перебування тут, а й стикаються з реальною практикою визначення життєвих цінностей і отримання навичок, так необхідних у нашому сьогоднішньому світі і його майбутньому.

Посвята в Кемпер

Американська літня кемп-школа «Буймерівка camp school»

 • Вивчення англійської мови

  Вивчення англійської мови

  Ми практикуємо класичну форму навчання англійської мови в нашій школі за трьома курсами
 • Особливі програми вивчення англійської

  Особливі програми вивчення англійської

  Кожен курс містить дві особливі програми, розроблені нашими американськими колегами і активно застосовуються в аналогічних кемп-школах в США.
 • 1
 • 2

Ми практикуємо класичну форму навчання англійської мови в нашій школі за трьома курсами. Кожен курс містить дві особливі програми, розроблені нашими американськими колегами і активно застосовуються в аналогічних кемп-школах в США.

При заїзді в кемп, вас чекає обов'язкове попереднє тестування на рівень володіння англійською.

Заняття проводять викладачі - носії англійської мови по 4 години на день (40 годин за зміну) в програмі «English Lessons».

Детальніше про вивчення англійської мови в кемпі

Програма «Natural English»
(природна англійська)

Англомовна анімація з аніматорами - носіями мови по 3 години щодня, спілкування англійською мовою з англомовними вожатими, проведення загонових і загальнотабірних заходів на англійській мові. Участь в клубах англійською мовою: англійська театр, клуб диспутів, медіа-холдинг.

Детальніше про програму Natural English

Графік змін і ціни на путівки літо-2019 в мовний кемп «Бумерівка CAMP»

На літній період в таборі працює шість змін тривалістю 12 днів (1-а і 6-а зміни) і 14 днів (2, 3, 4 і 5 зміни). Кожна зміна має свою тематику, індивідуально розроблену для Американського мовного табору «Буймерівка САМР», яка передбачає проведення усіх загальнотабірних заходів російською та англійською мовами.

Детальніше про зміни і ціни

 • Програма Natural english

  Програма Natural english

  Англомовна анімація з аніматорами носіями мови по 3 години щодня, спілкування англійською мовою з англомовними вожатими
 • Участь в клубах англійською

  Участь в клубах англійською

  Участь в клубах англійською мовою: англійська театр, клуб диспутів, медіа-холдинг.
 • 1
 • 2

«Буймерівка САМР» - комфортне проживання:
Проживання в триповерховому готелі і дерев'яних бунгало серед соснового лісу

 • Номери підвищеної комфортності

  Номери підвищеної комфортності

  діти проживають в готелі, по 2 і 5 чоловік в номері зі зручностями
 • Номери в бунгало

  Номери в бунгало

  діти проживають в бунгало, в кімнатах по 3 і 6 чоловік з санвузлом в номері
 • 1
 • 2

Детальніше про умови проживання дітей в кемпі

Номери підвищеної комфортності

проживання в номерах по 2-3 і 5-6 чоловік. У номері світлі меблі з екологічно чистих матеріалів: зручні ліжка з ортопедичними матрацами, шафа, тумбочки, душ, туалет, подача гарячої води цілодобово. Діти забезпечуються повним комплектом постільної білизни. Є ігровий хол.

Номери економ-класу

проживання в бунгало в кімнатах по 3 і 5 чоловік зі зручностями на блоці (душ і туалет в коридорі, подача гарячої води цілодобово). У номері косметичний ремонт, ліжка з ортопедичними матрацами, тумбочки, різнобарвне постільна.

Номера для коллективных заявок

проживання в бунгало в кімнатах по 10-12 чоловік із зручностями на блоці.

Капацітет «Буймерівка CAMP» вразить будь кого:

 • Власний обладнаний пляж на р. Ворскла, відкритий басейн у формі лагуни з блакитною водою, тренажерний зал, професійний тенісний корт, футбольний та волейбольний майданчики на березі річки, мотузковий парк, скалодром, мотузкова переправа через р. Ворскла.
 • Комфортне проживання в триповерховому корпусі готелю і дерев'яних бунгало;
 • Харчування в ресторані на 300 місць;
 • Заняття англійською мовою в обладнаних класах Американської річної кемп-школи «Буймерівка camp school»;

 • Заняття творчістю проходять в актовому залі на 300 місць і обладнаних приміщеннях;
 • Англомовна анімація і програми, фаєр шоу, багаття, вечірки і дискотеки проводять в актовому залі і на літньому майданчику;
 • Оздоровчі процедури в соляній кімнаті, аромо терапія, теренкур;
 • Цілодобове медичне обслуговування і охорона;
 • Сімейний відпочинок в двох кроках від території табору в отдельноотведенних бунгало з усіма зручностями і харчуванням в ресторані.

 • Басейн

 • Пляж на р. Ворскла

 • Спорт в кемпі

 • 1

«Буймерівка САМР» - раціональне харчування

Харчування відбувається в сімейному ресторані на 300 місць. П'яти-шести разове збалансоване харчування, що включає всі необхідні і корисні продукти (свіжі молочні та кисломолочні продукти, м'ясо, рибу, домашню випічку, фрукти, овочі і соки).

Детальніше про харчування дітей в кемпі

 • 1

Наші творчі майстерні, клуби і гуртки!

Наші творчі майстерні та клуби навчають кемперів творчості, виявляють і допомагають розвивати їх творчі здібності.

Кожну зміну в кемпі працюють клуби та студії: Дебатів, Критичного мислення, Великого тенісу, Ази юного підприємця, лайфхакеров. Модна студія, англійська театральна студія, Передова студія Медіа-холдинг «Буймерівка CAMP» (Advanced Studio Media Holding «Buymerovka») В кемпі працюють численні гуртки та майстерні: Майстерня архітектурного моделювання, гончарства, Гурток рукоділля (handmade) і прикладних мистецтв, малювання, хореографії та вокалу, «Кухарчук», фотогурток.

Детальніше про майстерні та гуртки в кемпі

«Буймерівка САМР» запрошує кемперів в культурно-пізнавальну експедицію з активною практикою розмовної англійської!

Дитину чекають незабутні і веселі пригоди, активні ігри і захоплюючий англійську мову. Щоденні тематичні заняття з англійської мови з кваліфікованими викладачами. Це прекрасна можливість не тільки весело провести час і оздоровитися, а й підвищити рівень володіння англійською мовою в абсолютно ненав'язливій формі, граючи і спілкуючись з викладачами-носіями мови протягом усього дня.

 • 1

Спортивні заняття в нашому кемпі

Вже багато років наші спортивні майданчики, футбольне поле і тенісний корт - користуються величезною популярністю і любов'ю не тільки серед відпочиваючих кемперів, а й у професіоналів великого спорту.

Детальніше про спорт в кемпі

Для заняття спортом на території табору є відкритий басейн, професійний тенісний корт, футбольне поле, волейбольний і баскетбольний майданчики на пляжі, міні-гольф, тренажерний зал, настільний теніс, бадмінтон, шашки, шахи, більярд, власний обладнаний пляж р. Воскла, мотузковий парк, скалодром, мотузкова переправа через р. Воскла, оздоровчі прогулянки по стежці здоров'я терренкур.

На території кемпа цілодобово працює медичний пункт (медична сестра)!

 • 1

Команда та безпека

В «Буймерівка САМР» працює команда професіоналів, люди які забезпечують побутової і психологічний комфорт. У нас працюють досвідчені українські педагоги зі знанням англійської, методисти-психологи, загонові вожаті-студенти, зі знанням англійської мови, а також досвідчені іноземці носії англійської та аніматори з англомовних країн, інструктора з фізкультури та плавання. Працівники їдальні дбають про те, що б літо було найсмачнішим і апетитним.

Територія кемпу обгороджена і закрита від сторонніх осіб, цілодобово охороняється службою охорони. Всі спортивні та туристичні заняття, купання та ігри проходять під наглядом.

Детальніше про команду вихователів кемпу

 • 1

Наша команда професіоналів, використовуючи багаторічний досвід і новітні методики в організації сімейного відпочинку, спільно із зарубіжними методистами, розробила особливі програми для всебічного розвитку.

Ми вчимо наших кемперів самостійності, вчимо приймати відповідальні рішення, а не тільки покладатися на чужу думку і спиратися на батьківське плече, вчимо поважати досвід попередніх поколінь, проте вести світ тільки вперед, в добре майбутнє. Вчимо ходити в походи, розводити вогонь, ловити рибу, варити польову кашу та виживати в екстремальних ситуаціях

 • 1

Проводячи с захопленням час на свіжому повітрі в старовинному заповідному Лосицький бору на березі найчистішої річки Ворскла, далеко від шуму, пилу і суєти великого міста - ви не тільки потрапляєте в справжню казку, якої просякнуте кожну мить перебування тут, а й стикається з реальною практикою визначення життєвих цінностей і отримання навичок, так необхідних у нашому сьогоднішньому світі і його майбутньому.

Наша основна задача - забезпечити цікавий і безпечний відпочинок кемперів на високому культурному рівні! Додайте до всього вищесказаного ще й сприятливу енергетику, якої протягом багатьох років заряжалась буймеровская земля!

Чекаємо вас, дорогі друзі!

Англійська мова в таборі «Буймерівка CAMP»

Англійська мова
в таборі «Буймерівка CAMP»

Ні для кого вже не секрет, що, зокрема, англійську мову в більшості розвинених країн світу є міжнародним, ми б навіть сказали більше, англійська мова - пуп Землі!

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.