Порядок поселення і перебування дітей в дитячому таборі

Порядок поселення і перебування дітей в дитячому таборі

Шановні батьки, переконливе прохання
перед заїздом в наш табір уважно ознайомиться:

 • з правилами внутрішнього розпорядку;
 • зі списком рекомендованих речей;
 • зі списком продуктів і речей, які заборонено привозити в табір.

При заїзді в табір потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО
привезти в табір:

 1. Медичну довідку на школяра, що від'їжджав до табору (з щепленнями);
 2. Довідку про епідемоточення
 3. Путівку на дитину

Порядок заїзду та поселення дітей в таборі

 1. Прийом дітей до табору відбувається в перший день зміни за адресою: 1а, ул.Тараса Шевченко, с. Буймерівка, Охтирський район, Сумська обл., Україна; час - 12 година дня.
 2. Батьки моугт самі привезти дітей в табір з 11:00 до 12:00 години. Може здійснюється трансфер дітей з Охтирки чи станції ЖД Смородино (за окрему плату). Табір Буймерівка САМР організовує трансфер з міста Харкова в с.Буймеровка і назад за окрему плату.
 3. При прибутті в табір дитині необхідно мати:
      - путівку заповнену, з печаткою;
      - медичну довідку про епідеміологічне оточення, виписану не раніше ніж за 3 дні до заїзду в табір;
      - медичну довідку на школяра, що від'їжджав до табору (з щепленнями);
      - договір з батьками (якщо відправляли на підпис поштою).
 4. Діти реєструються вожатими на території табору в адміністрації або в холі готелю. При реєстрації присутній лікар, перевіряє довідки, виробляє медогляд дітей.
 5. Пам'ятайте, що під час прийому і розселення дітей батьки на територію табору не допускаються!
 6. Розселення за номерами проводить старша вожата табору спільно з вожатими загонів, в номери, зазначені в купленій путівці: в 2-3х або 5-6ті місцевий номер в готелі або бунгало (з вигодами в номері або на блоці).
 7. Розселення проводять з урахуванням віку і статі, а також з урахуванням індивідуальних побажань дітей та батьків (готель, бунгало, поверх, з ким поселити і ін.), Які обумовлюються заздалегідь, при купівлі путівки і заповненні Анкети.
 8. Дізнатися телефони вожатих загонів можна при заїзді у старшого вожатого табору.
 9. Дітей зустрічають вожаті і проводжають в їх кімнати.
 10. День заїзду - це день знайомства з табором і командою вожатих, викладачів та аніматорів.
 11. Ми знайомимо кемперов з розпорядком дня, правилами поведінки в таборі, з планом анімаційних заходів зміни, показуємо інфраструктуру табору: басейн, танцзал, класи для занять, дитячий ресторан, тренажерний зал, тенісний корт, спортмайданчик, альтанки, пляж.
 12. Творча атмосфера табору дозволяє кожній дитині проявити себе, а вожаті допомагають адаптуватися в новому середовищі навіть самим сором'язливим дітям.

Порядок виїзду дітей з табору

 1. Батьки самі забирають дітей з табору до 15:00 - 16:00 годин в день закінчення зміни.
 2. Можливе здійснення трансферу (за окрему плату) дітей з табору в Охтирку, на станцію ЖД Смородино, відповідно з посадкою в маршрутний автобус або поїзд. Батьки зустрічають дітей в в пункті прибуття.
 3. Виїзд дітей з табору в м.Харків здійснюється трансфером о 15:00 годині в день закінчення зміни в супроводі вожатих і медичного працівника. Оплата трансферу проводиться окремо.
 4. Пам'ятайте: що батьки на територію табору в день від'їзду не допускаються, діти самостійно і за допомогою вожатих підготуються до від'їзду.

Правила відвідування дітей

 1. Відвідування дітей у таборі вільне, без жорсткого визначення батьківських днів. По приїзду в табір зверніться до охорони, що знаходиться біля центральних воріт, з проханням покликати вашої дитини, вказавши при цьому його прізвище, ім'я та номер загону або зателефонуйте старшої вожатою. Для відвідування дітей встановлено час з 9:00 до 14:00 або з 16:00 до 20:00 години (крім тихої години з 13:30 до 15 годин).
 2. Перш ніж відвідати дитину, уважно ознайомтеся зі списком предметів і продуктів харчування, які заборонені до передачі дітям:
      забороняємо привозити що швидко псуються (м'ясні, торти з кремом), так як стежити за їх свіжістю і збереженням проблематично, а також солодку газовану воду, чіпси і т.д.
      За бажанням батьків можливо святкування Дня Народження дитини. В цьому випадку солодкий стіл потрібно обумовити зі старшим вожатим заздалегідь.
      За Правилами табору вхід в Спальний корпус (готель) закритий - це вимога гігієни і турбота про здоров'я дітей. Про те, в яких умовах живуть діти, Ви можете ознайомитися під час презентаційних заїздів до початку змін.
 3. Які продукти можна привозити дітям в табір?
  Можна привозити дітям не здобне печиво, соломку, сушки, цукерок не шоколадні, мінеральна вода без газу. У дітей різноманітне і повноцінне 5-ти разове харчування. Раціон харчування включає всі необхідні продукти для дітей і підлітків, крім основних страв, в меню входять фрукти і овочі, соки, солодощі і печиво, домашня випічка (пироги, ватрушки, булки, запіканки). Всі продукти, які надходять до їдальні, проходять контроль медичної служби.

Ми забезпечуємо здоров'я дітей, і беремо відповідальність за якість їх харчування. Забороняємо привозити швидкопсувні продукти, так як стежити за їх свіжістю і збереженням проблематично.

Замовте зворотній дзвінок