Англійська мова в таборі «Буймерівка CAMP»

Ні для кого вже не секрет, що, зокрема, англійську мову в більшості розвинених країн світу є міжнародним, ми б навіть сказали більше, англійська мова - пуп Землі!

Представляємо вам дві програми з навчання англійської мови:

  • English Lessons

    професійні уроки англійської в нашій американської кемп-школі «Буймерівка сАМР-school» з викладачами-носіями мови (щоденні заняття по 4 години). Педагоги нашої школи - це дипломовані корінні носії мови з англомовних країн (США і Великобританії), які проводять навчання англійській мові по спеціальним освітнім програмам граматичних центрів і шкіл «grammar centers and schools»
  • Natural English

    англомовна анімація в програмі (англійська в природному середовищі, на ряду з іграми, квестами і розвагами, оздоровленням та спортом. І все це в оточенні соснового бору, безпосередньо на березі річки Ворскла.
  • 1


Програма уроків англійської мови «English lessons»
в «Буймерівка CАМР-school»

Англійська мова в таборі «Буймерівка CAMP»

Ми практикуємо класичну форму навчання англійської мови в нашій школі за трьома курсами. Кожен курс містить дві особливі програми, розроблені нашими американськими колегами і активно застосовуються в аналогічних кемп-школах в США.

При надходженні, вас чекає обов'язкове попереднє тестування на рівень володіння англійською. Однак, найголовніше наша перевага - те, що навіть самий складний процес навчання ми перетворюємо в захоплюючу гру. Наші заняття в класах - ніколи не бувають нудними. Це інтерактивно, в повному розумінні цього слова. Ми фізично проявляли активність в класах, влаштовуємо «мозкові штурми», а наші (speaking clubs) виробляють навіть адреналін в крові!

Сумніваєтеся? Вступайте в нашу кемп-школу і переконайтеся самі!

Beginning school (стартова школа) - перший курс занять, розроблений для "новачків", учнів які тільки почали своє знайомство з англійською мовою і прагнуть до подальшого вдосконалення. Іменники (Nouns), прикметники (Adjectives) і дієслова (Verbs), займенники (Pronouns) і числівники (Numerals), дні тижня і календар - ось необхідний багаж знань для переходу на другий курс занять.

Intermediate school (середня школа) - другий курс занять, містить основну мовну граматику. Активно вчимо рід іменників і займенників (Gender of Noun and Gender of Pronoun), модальнідієслова (Modal Verbs), прислівники (Adverbs), часи дієслів (Verb Tenses), неправильні дієслова (Irregular Verbs) і порівняльні прикметники (Comparative Adjectives). Конструюємо всі види пропозицій.

Саме цей курс забезпечує учнів досить високим рівнем володіння мовою при спілкуванні (speaking), правописі (spelling), читанні (reading) і розумінні усного мовлення (comprehension). Але все ж цей курс - не є вичерпним, він не може дати повну розмовну «розкутість», глибокий і професійний словниковий запас (Vacabulary) і впевнене швидке і грамотне правопис. Тому учні переходять на третій курс занять.

Upper school (вища школа) - третє і завершальне курс занять, що дозволяє досягти максимально високих результатів. Тут вас чекає складна граматика, остаточне вивчення всіх 12 часів англійських дієслів (Verb Tenses), активний і пасивний застави (Active and Passive Voises), повна таблиця неправильних дієслів (Irregular Verbs), величезний словниковий запас багато ідіом, все, щоб англійська мова стала для вас додатковим рідним.

Дана структура освіти широко використовуються підготовчими мовними навчальними центрами при надходженні іноземних школярів і студентів в провідні школи США (в штатах Нью-Йорк, Іллінойс і Массачусетс) і до вищих шкіл «Highschools» Великобританії (крім Ірландії та Ісландії).

Програму вибирати Вам! Ми навчимо дітей англійської
будь-яким із запропонованих способів!

Замовте зворотній дзвінок