Медицинське обслуговування і оздоровлення дітей
в дитячому таборі «Буймерівка CAMP»

Медицинське обслуговування і оздоровлення дітей в дитячому таборі «Буймерівка CAMP»

Медичне обслуговування

У таборі цілодобово працює медпункт, обладнаний всім необхідним для надання першої медичної допомоги. Організовано медичний супровід лікаря-педіатра і медичних сестер. Всі діти на період перебування в таборі застраховані за двома напрямками: медичне страхування і страхування від нещасного випадку.


Фізіотерапевтичний комплекс

Влітку 2018 року в нашому американському дитячому таборі «Буймерівка CАМР» всіх дітей та їхніх батьків з радістю зустріне наша нова гордість - унікальний фізіотерапевтичний комплекс, в якому відтворено цілющий мікроклімат справжніх соляних печер.

уникальный физиотерапевтический комплекс, в котором воссоздан целебный микроклимат настоящих соляных пещер   
Загальний стан організму дорослого і дитини поліпшується вже після першої процедури. А після регулярних відвідувань соляної кімнати дихальна система людини працює набагато ефективніше. Зменшуються запальні процеси, поліпшується вентиляція легенів, нормалізуються обмінні процеси, зміцнюється імунітет, налагоджується робота центральної нервової системи, значно зменшуються симптоми алергії!

Для кого рекомендовано відвідування соляної печери:

  • для людей які страждають на алергічні захворювання (астма, алергічний риніт, обструктивний бронхіт, кропив'янка);
  • для лікування бронхо-легеневих захворювань, відновлення після бронхітів і пневмоній, ХОЗЛ;
  • для людей з хронічними захворюваннями верхніх дихальних шляхів (тонзиліт, синусит, фарингіт, часті ангіни);
  • для дітей з аденоїдами;
  • для часто-хворіючих дітей з метою підвищення імунітету;
  • для пацієнтів з неінфекційними шкірними захворюваннями (екзема, нейродерміт, псоріаз, підліткові акне;
  • для людей які страждають нервовими розладами, безсонням, депресією, що знаходяться в постійному стресі;
  • для жінок, що стежать за своїм зовнішнім виглядом, з метою омолоджування і поліпшення кольору обличчя.

Ще ми підготували для вас цілий світ ароматерапії і корисних інгаляцій, щоб нагадати вам про цілющі властивості ароматичних (ефірних) масел, які тисячоліття тому використовувалися в якості одного з основних лікарських засобів.

ozdorovlenie 1

Люди дійсно дізналися про ароматерапії дуже давно, і з успіхом використовували ефірні масла для лікування і профілактики різних недуг - особливо в Стародавньому Єгипті і країнах Сходу.

Більшість ефірних масел володіють протизапальними, противірусними та антимікробними властивостями. Багато масла мають заспокійливу дію, знімають стрес і сприятливо впливають на роботу серцево-судинної системи. Вони нормалізують тиск і жировий обмін, покращують сон і працездатність.

Але і це ще все! Дотримуючись усіх правил, ми в нашому сосновому лісі організували стежку здоров'я - справжній терренкур. Перший в світі терренкур був розмічений німецьким лікарем М.Й. Ертелем в 1885 р. Він вимагав, щоб лікувальний ходіння було строго дозованим в протяжності маршруту, темпі і ритмі руху, а також враховувався і кут підйому.

Ми врахували всі вимоги Ертеля!

Замовте зворотній дзвінок